Menu

Proč Extrifit

Myšlenka založit společnost, zabývající se ryze vlastním vývojem, výrobou a distribucí sportovní výživy přišla již před rokem 2010. Realizace projektu pak začala v říjnu 2010 založením společnosti Extrifit, s.r.o. Od samého začátku měla být společnost originální, a to se podařilo beze zbytku naplnit. Dnes je Extrifit® Sports Nutrition zcela svébytnou a stabilní značkou na evropském i mimoevropském trhu.

Extrifit® je dnes lídrem v oblasti sportovní výživy pro cílovou skupinu z oblasti kulturistiky a fitness v České republice a je velmi úspěšnou a profitující společností s trvalým růstem tržeb také v zahraničí. Originalita Extrifit® spočívá ve zcela vlastním vývoji produktů, a to od úplného prvopočátku, tedy tvorby receptur na základě nejnovějších poznatků ze světa suplementace, přes testování vlastním týmem špičkových kulturistů i sportovců z jiných sportovních odvětví, výrobu ve vlastních výrobních závodech a současně vyniká unikátním, neotřelým marketingem.

EXTRIFIT® IDEA

EXTRIFIT® není pro všechny. Není o povrchnosti a pozlátku. EXTRIFIT® je určený pro ty, kdo milují těžké železo, a pro ty, kteří chtějí podat plný fyzický výkon. Je pro všechny, kteří jsou tvrdí na sebe sama a požadují od svého těla maximální výsledky. EXTRIFIT® je pro ty, kteří dobře ví, že bez tvrdé práce, odříkání a obětí není výsledků a vysněných cílů.

EXTRIFIT® je dnes velmi početná komunita lidí, kteří se hrdě hlásí k filozofii značky a kteří tvoří úžasnou kulturistickou subkulturu.

EXTRIFIT® je synonymem pro podporu talentu a sportovních ambicí. Extrifit® ukazuje cestu za tvým snem.

EXTRIFIT® TEAM

EXTRIFIT® TEAM představuje absolutní špičku ledovce našeho sponzorského programu. Je to společenství sponzorovaných elitních sportovců s vynikajícími sportovními výsledky, s nezpochybnitelným talentem a odhodláním. Jsme náležitě hrdí na fakt, že drtivá většina teamu nebyla nikdy spojená s jinou značkou než s tou naší. Za unikátní považujeme to, že jsme po dobu společné spolupráce dokázali dovést kulturisty Tomáše Kašpara, Vojtěcha Koritenského, Slavoje Bednáře, Tomáše Tabačiara a nejnověji Pavla Koukala z amatérských soutěží až ke statusům profesionálních závodníků, soutěžících s absolutní kulturistickou špičkou. Jmenovitě Vojtěcha Koritenského a Tomáše Tabačiara až na pódium nejprestižnější vrcholné soutěže Mr. Olympia! Obdobný triumf se nám povedl i v nově vzniklé a čím dál populárnější kategorii wellness fitness, kde si na soutěži Diamond Cup Prague 2019 vydobyla status profesionálky Elite PRO Kristýna Seidlová, jejíž sportovní dráha je od počátku spojená výlučně s naší značkou. Novým členem týmu je také Jan Caha, finalista PNBA Mr. Olympia 2019. EXTRIFIT® TEAM zároveň disponuje jedním z nejlepších MMA fighterů ČR, držitelem několika titulů ve střední a v polotěžké váze, a to jak v anglických, tak českých organizacích a zároveň prvním čechem v americké prestižní organizaci UFC, Karlosem Vémolou. Takto silný a ambiciózní sportovní tým nemá v prostředí České republiky obdoby a výsledky, či renomé těchto vynikajících sportovců, kteří neváhají spojit své jméno s naší značkou, svědčí o špičkové kvalitě produktů značky EXTRIFIT®.

EXTRIFIT® CLUB

O pevném spojení značky EXTRIFIT® s fitness sportovním odvětvím svědčí též existence EXTRIFIT® CLUBu. EXTRIFIT® CLUB je sportovní oddíl zaregistrovaný pod hlavičkou svazu kulturistiky SKFČR s příslušností ke světové federaci IFBB. Zaměřuje se na mladé adepty kulturistiky, pro které pořádá odborné semináře, vedené špičkovými odborníky a členy EXTRIFIT® TEAMu, jež předávají své dlouholeté zkušenosti svým mladším kolegům. Nejlepší závodníky pak odměňuje produkty značky EXTRIFIT®. O tom, že tato praxe se ubírá správným směrem, svědčí zisk 71 zlatých, 62 stříbrných a 56 bronzových medailí z národních šampionátů různých věkových kategorií od vzniku existence klubu. Tyto medailové zisky vynesly EXTRIFIT® CLUB na přední příčky mezi všemi soutěžními subjekty v ČR v rámci národního svazu kulturistiky a fitness.

SOUTĚŽE

Vyjmenovat všechny kulturistické soutěže, na kterých se EXTRIFIT® podílel, by byl velmi dlouhý seznam. EXTRIFIT® byl již téměř všude. S cenami pro nejlepší závodníky se sportovci setkávají především na vrcholném mistrovství České republiky, ale i na soutěži celosvětového významu, jako byla například Olympia Amateur a Diamond Cup pořádané v Praze, které mnohým sportovcům posloužily jako vstupenka do profesionálního světa a zároveň byl nepostradatelným partnerem nejvýznamnější evropské profi soutěže EVL’S Prague od prvního ročníku až po aktuálně poslední v roce 2018, která sloužila ke kvalifikaci na legendární Mr. Olympia a patřila mezi top 3 nejlépe honorované soutěže světa.

PODPORA MLÁDEŽE

EXTRIFIT® klade obrovský důraz na podporu mládeže. Unikátní projekt odměna za výsledek je naší vlajkovou lodí v této oblasti. Nosnou myšlenkou je fakt, že každý z úspěšných závodníků dostane zpět adekvátní náhradu za své finanční prostředky, vložené do výrobků zn. EXTRIFIT®. A to dokonce ve 100% výši! Takže mladí závodníci mají jednoduchý výběr – skvěle se umístí nebo soutěž vyhrají a jdou si pro další výrobky zadarmo! Netřeba dodávat, že tato, dnes již tradiční akce, nalezla u mladých sportovců masivní odezvu a my si můžeme být jistí, že špičkoví dorostenci a junioři v České republice spoléhají ve své soutěžní přípravě na výrobky značky EXTRIFIT®.

FANOUŠCI

EXTRIFIT® se pyšní nebývale oddanou fanouškovskou podporou. A je si toho dobře vědom. I proto pravidelně pořádá společná setkání se svými fanoušky pod názvem EXTRIFIT® TRAINING DAY. Příznivci značky se zde mohou setkat, pohovořit si, společně se vyfotit, ale také zatrénovat si s vrcholovými kulturisty a bikiny závodnicemi. EXTRIFIT® pořádá na své facebookové fans stránce extrifit.cz zábavné soutěže, přičemž je pravidelně ohromen kreativitou a nápaditostí svých podporovatelů. Skvělé zážitky máme vždy z prodejně exhibičních akcí při významných soutěžích typu Olympia Amateur či EVL’S Prague. Neustále obležený stánek EXTRIFIT® nám dává obrovskou zpětnou vazbu od vás a doslova nás nabíjí další energií. To vše se podílí na image značky. Zkrátka obraz značky EXTRIFIT® ve vašich očích si tvoříte vy sami.

FIBO

Zatímco rok 2017 byl na světové výstavě FIBO naší premiérou, v roce 2019 znamenala výstavní expozice značky EXTRIFIT® jeden z taháků celého veletrhu. Naše promostage ohromila i toho nejnáročnějšího účastníka FIBO 2019. Zaujali jsme nejenom svým svěžím designem výrobků, ale i mimořádně širokým a komplexním sortimentem, který pokryje požadavky jak hobby sportovců, tak profesionálů. Návštěvníci velmi ocenili vynikající chuť našich fitness potravin, jejich jednoduchou přípravu a vyvážené složení, které vyhoví zapálenému vyznavači fitness životního stylu stejně tak dobře, jako zájemci o zdravou výživu. Příprava palačinek, proteinových svačinek, rýžových kaší a pudingů probíhala přímo před zraky diváků a EXTRIFIT® opravdu zaujal! Návštěvníci se mohli seznámit, vyfotit se a prohodit několik slov s profesionálními kulturisty i fitness závodnicemi a výstavní expozicí je provedly půvabné EXTRIFIT® girls.

EXTRIFIT® JE GENERÁLNÍM PARTNEREM SVAZU KULTURISTIKY ČR

V roce 2017 se společnost EXTRIFIT® stala generálním partnerem svazu kulturistiky a fitness České Republiky a tato spolupráce trvá do dnešního dne. EXTRIFIT® již od svého vzniku významně podporuje soutěžní kulturistiku mnoha svými aktivitami, které mají rok od roku stále větší rozsah. Spojení značky EXTRIFIT® a svazu kulturistiky je tak logickým vyústěním cesty k podpoře kulturistiky a fitness v nejširším měřítku v celé České republice. Toto partnerství je významným oceněním naší práce a současně velkým závazkem. Rádi se i v budoucnu budeme maximální měrou podílet na podpoře našeho sportu a pomáhat závodníkům na cestě k dosažení sportovních cílů.

X